Každý hledá své místo, kam by zapadnul. Prostor, kde by se mohl věnovat svým zálibám, které ho naplňují a dodávají mu zvláštní pocit.  Pocit náležitosti, seberealizace a sebeuvědomění v určitém slova smyslu. Hledání onoho místa je z mého pohledu nejtěžší. Někomu stačí pouze být v obklopení rodiny, jinému zase sdružovat se s lidmi se stejnými zájmy nebo získat uznání či obdiv od ostatních a tak dále. U každého jde o individuální záležitost. Já jsem tu svou hledal dost dlouho, cesta byla trnitá a stále nejsem na pomyslném vrcholu, poněvadž vytoužený cíl je stále v nedohlednu.

Mezi mou zvláštnost patří psaní. Věnuji se mu již několik let. Zpočátku psaním různých příběhů, které jsem nikdy nedopsal a které skončily kdesi v zapomnění. Jak šel čas, věděl jsem, že se této touhy nevzdám. Mým cílem stále je stát se autorem, vydat knížku a najít si své čtenáře, protože pro ně spisovatel tvoří své příběhy. K tomuto cíli mám momentálně dost daleko, poněvadž knížku chce v dnešní době vydat kdekdo, česká nakladatelství jsou náročná, trh je malý a přesycený zahraničními autory a mnohdy je to o štěstí, které mi momentálně nepřálo. Co však jistě vím, svůj sen si jednou splním – i kdyby na vlastní náklady, poněvadž dneska je spousta možností.

Tato stránka.  Mé místo. Místo pro Vás. Můj blog. Pokračování cesty, kterou jsem započal dne 13. května 2014 na blogerské platformě od Google: Blogger, bude pokračovat zde. Tři roky jsou dlouhá doba na to, aby si člověk uvědomil, že místo, které vytváří, byť jenom na internetu, musí získat osobnější charakter a možnost růstu. Proto jsem se rozhodl pro vlastní doménu s názvem Mé místo, přesněji memisto.cz. Prvoplánově blog, který ponese jednoduchý a srozumitelný název, bude mít svou filozofii a identitu, kterou chci tvořit, ale klidně se ke mně můžete připojit (formou komentářů, zpětné vazby, nápady i vlastními články, pokud se dohodneme).

Na druhou stranu chci pokračovat v tom, co můžete znát z předchozí stránky:

  1. Recenze – Knihy neodmyslitelně patří k mému životu. Neříkám, že jsem knihomol, protože stovku knih za rok opravdu nepřečtu. Dalším recenzním tématem jsou hry, ať počítačové či mobilní. V poslední době jich moc nehraji.
  2. Dojmy – Seriály mě baví. Rád se podělím o dojmy z těch několika, které sleduji. Mezi mé oblíbené patří Hra o trůny, Penny Dreadful a špatný není ani Gotham. Podobně to mám i s filmy, ale do kina pravidelně nechodím, takže pouze ve výjimečných případech.
  3. Vlastní tvorba – Píšu, takže mám v plánu zde přispět povídkami. Zpětná vazba se mi opravdu bude hodit v každém případě.
  4. Příběhy psané životem (PPŽ) – Nový formát, který jsem vymyslel pro příspěvky, které jsou vyprávěny z mé perspektivy. Jedná se o zážitky a z mého pohledu na situaci, kterou jsem prožil. Mohlo bych to nazvat takovým autobiografickým příspěvkem. Mnohdy kritický pohled.

Určitě nezůstanu pouze u těchto čtyř bodů. Mám v plánu i další téma, které by obsáhlo to, co se nedá jednoduše zařadit, protože by bylo zbytečné vytvářet další kategorii. Název je ukryt v následující větě. Už mám v poznámkách sepsané, k čemu bych se v téhle kategorii chtěl věnovat. Třeba Vás něco z toho zaujme, a hlavně se bude jednat o svěží vánek v již zaběhlých kolejích.

Co se týče předchozího webu, nechám ho žít do té doby, dokud sem nepřevedu většinu obsahu, který bych zde chtěl mít. Na druhou stranu šablona je prozatím provizorní. Momentálně to tu chci zaplnit, trochu se sžít s redakčním systémem a naučit se v něm pracovat. Proto bych se chtěl předem omluvit, pokud by web procházel výraznými změnami během Vašich návštěv, poněvadž budu hledat variantu, která bude obsahu nejlépe vyhovovat.

Dále bych chtěl dodat, že už nebudu vystupovat pod přezdívkou KillermsikCZ, už v tom nevidím smysl.

0 0 hlasuj
Article Rating