Těch dvanáct měsíců nám opět uteklo jako voda. Jak už bývá v mém zvyku, rád bych se ohlédl za tím předchozím. A proč to vlastně dělám? Jde o takové srovnání. Kam jsem se posunul či neposunul.

MéMísto v roce 2018

Myslím si, že co se obsahu a kvality týče, posunul jsem se o pomyslný stupínek výš. Nyní už v žádném článku nechybí ilustrační obrázky. U knižních recenzích si dokonce vytvářím vlastní fotografie. Třeba se časem dočkáme i u jiných článků – až přemůžu svou lenost.

K blogu jsem se rozhodl založit Instagram. Sice můj původní záměr, se kterým jsem ho zakládal, je tatam, ale pokud máte rádi fotky a chcete být v obraze, určitě mě tam sledujte. Zatím hledám nějaký svůj směr, ale ono se to časem usadí.

Mezi úspěšné články roku 2018 patří Bloguji pod svým jménem a Upřímnost aneb proč se přetvařujeme. Mezi opomíjené, ale přesto zajímavé určitě patří článek Kam se vytrácí přátelství a Soukromí na internetu.

Blogování

Co jsem však neuskutečnil, a přesouvám do letošního roku, je změna designu. Už hledám něco, co by vyhovovalo mé osobnosti, ale i potřebám blogu. Nějaký vzhled, který mi pomůže dát tomuto místu jiný pocit a učinit ho mnohem atraktivnějším. Nejen po vizuální, ale i čtenářské stránce.

Můj osobní život v roce 2018

Mám pocit, že stále stojím na místě. Neustále se patlám se školou a občas z toho mívám depresi. (Nebylo by jednodušší se na to vykašlat?) Nemyslím si, že bych na vysokoškolské vzdělání neměl, ale možná jsem si jen vybral něco, co prostě není pro mě. Chybí jakási motivace. No, v roce 2019 zjistím, zdali budu již úspěšně bakalář, anebo se budu muset porozhlédnout po něčem jiném…

Abych své čekání na opakování zkoušky, obhajoby bakalářské práce a státnic nepromrhal nic neděláním, našel jsem si brigádu. Přeci jen do školy už chodit nebudu, a tak se bude hodit něco, než si najdu práci na plný či částeční úvazek. Hledal jsem a hledal, až jsem nic nenašel a skončil se dvěma brigádami (možná o tom napíšu i článek). Snad se v roce 2019 zadaří, poněvadž přišel čas, abych dal statusu studenta sbohem.

Rok 2018 pro mě byl rokem, v němž jsem dal sbohem nejen většině spolužáků, ale i lidem, kteří se do mého života zapsali. Ať mile, či nemile. Na ten popud vznikl článek Kam se vytrácí přátelství.

A to by ode mě bylo prozatím všechno. Těším se na vás v tomto roce a určitě si společně prožijeme další rok zajímavých článků.

Jaký byl ten Váš rok 2018?

0 0 hlasuj
Article Rating