Aplikace bez kterých to nedám

12
Share

Chytrá zařízení neodmyslitelně patří k naším životům. S někým jsou spjaty více, s někým méně. Sám sebe, bez mučení, řadím do té první kategorie. A kam patříte vy? Nutně to neznamená, že do obrazovek koukám 24 hodin, a to 7 dní v týdnu. Zkrátka mám své aplikace.

Aplikace na každý den

Bez Kalendáře nedám ani ránu. Všechno v něm musím mít zapsané. Od termínu další preventivní kontroly u zubaře, až po směnu v mé dočasné práci. Každodenní přehled je má rutinní záležitost a základ jakéhosi osobního plánování.

Na e-maily používám Outlook. Během týdne mi příjde spousta majlíků, většinou sice nějaké newslettry, notifikace, popřípadě informace a pokyny. Když je to nutné, odepíšu. V opačném případě mažu nepotřebný balast, protože pořádek dělá přátele.

Bez čeho se neobejde můj den? No, asi bych bez toho umřel. Hudba je každodenní chléb mého dne. Svou cestu si zlepšuji hudbou. Používám předplatné, takže můžu poslouchat vše, co si zrovna usmyslím.

Jelikož ke své přepravě v mnoha případech používám autobus, poslední aplikací, kterou opravdu, ale opravdu doporučuji, jsou Jízdní řády. Jednoduchá a přehledná. Požívám jí pořád, byť už svůj spoj znám nazpamět.

Pravidelně už jen používám Budík a Počasí. Jsou nějaké aplikace, které jsou na vašem denním pořádku a nebyly tu zmíneny?

Aplikace

Aplikace mého týdne

Myslím, že teď mnohé z Vás nepřekvapím, ale často používám Things 3. To-Do aplikace prostě patří k mému životu a nikdy není pozdě začít plánovat, obzvlášť věci, které potřebujete vyřešit a nechcete je nosit neustále v hlavě.

Době on-line bankingu odzvonilo kdysi dávno. Dneska postačí aplikace, aby člověk měl své výdaje pod přehledem. Stačí otisk prstu či jiný biometrický údaj a stav svého účtu máte pod pravidelným dozorem.

Pro správu on-line souborů většinou používám OneDrive nebo iCloud. Když něco potřebuji zazálohovat nebo mít k tomu přístup odkudkoliv, bez těchto pomocníků se prostě neobejdu. Přeci jen číst si můžu na iPhonu či iPadu a upravovat v MacBooku nebo PC.

Poslední dobou fotografování moc nedám. V iOS mám aplikaci Halide, která focení iPhonem dělá lehce složitější, ale o to jsou lepší výsledné fotografie, protože nativní foťák nenabízí tolik možnosti k nastavení.

Máte take nějaké užitečné aplikace?

KAM DÁL NA BLOGU?

To-Do aplikace a proč jí používat
Internetový prohlížeč aneb co byste měli vědět

Related Posts

12
Komentujte

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
VeevMartin ŠlatPlatanSylva ŠantorováLucie Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lucie
Host

Já bych to zase vůbec nedala bez “aplikace” Google Disk. Na něm mám uložený snad celý počítač a tak klidnou digitální hlavu jsem ještě neměla. Vřele doporučuji. 😉

Sylva Šantorová
Host
Sylva Šantorová

Já osobně se neobejdu bez kalendáře. Paměť mám dobrou , ale jistota je jistota😁

Platan
Host

Jasné sústredenie na produktivitu 🙂 Chlapský telefón, nič navyše v tomto výpise. 🙂 U mňa to je z aplikácií ale Messenger, hoci je to hanba zrejme 😀

trackback

[…] Aplikace bez kterých to nedám […]

Veev
Host

Já jsem hodně začala používat aplikaci Time Tree, což je kalendář. Může se sdílet spolu s jinými lidmi a uvidíte i jeho plány. My to tak máme s přítelem a vidím, kdy má směny v práci, setkání se s oddílem ve skautu, či kafčo s kamarádem. A tak si plánujeme jednoduše volné společné dny:)

trackback

[…] Aplikace bez kterých to nedám […]

trackback

[…] To-Do aplikace a proč jí použivatAplikace bez kterých to nedám […]

Instagram