Pokud mě čtete nějaký ten pátek, tak určitě víte, že plánovaní úkolů je moje oblíbená činnost. Vyzkoušel jsem To-Do aplikace, které jsou šité na míru různým operačním systémům: Android, Windows a Apple. V případě, že s touhle činností chcete také začít bez vstupní investice, pak níže zmíněné aplikace nic nestojí a nemají formu předplatného.

Pojďme tedy na to. Třeba najdete tu pravou.

Úkoly od Google aneb To-Do aplikace pro Andorid

Aplikace, která má na Google Play děsivě dlouhý název: Úkoly Google: Každý úkol nebo cíl. Zvládněte vše, je primárně dělaná pro uživatele Androidu a G Suits. Najdete jí integrovanou v dalších službách Google jako je Gmail nebo Kalendář.

Samotná aplikace nabízí jednoduchý a minimalistický vzhled. Své úkoly můžete plánovat do kategorií a k nim vytvářet podúkoly. Jednoduše si nastavíte požadovaný termín splnění, připomenutí anebo opakování úkolu. V případě, že jste milovníci kalendáře Google, tak vše budete mít k dispozici i v něm.

To-Do v podání Microsoftu

Ani Microsoft nezůstává pozadu. Do svého Windows Store přináší: Microsoft To-Do: List, Task & Reminder. V podstatě se jedná o předělaný Wunderlist. Aplikace má svěží a minimalistický vzhled, ačkoliv jako jediná nabízí jakousi osobní personalizaci prostředí, a to za pomoci barev a ikonek.

Nabízí totožné funkce jako úkolníček od Google (až na ten kalendář). Navíc přidává sdílení úkolů s ostatními uživateli. K tom má čtyři předdefinované kategorie: Můj den, Důležité úkoly, Plánované úkoly a Úkoly.

Tuhle aplikaci naleznete ve všech platformách, ale pokud hodně času trávíte ve světě Windows a Microsoft Office, je pro vás jako dělaná. Dokonce je propojená s Outlookem.

Připomínky od Applu

S příchodem nových operačních systémů Připomínky od Applu dohnaly výše zmíněné konkurenční aplikace. Nyní už nejsou čistě o základní správě úkolů, ale plně propracovaný nástroj pro správu úkolů.

Ve své podstatě nabízejí vše, co je typické pro výše zmíněné To-Do aplikace. Jsou však čistě dělané pro uživatele Applu, pro které mohou být skvělým nástrojem. Škoda jen, že po vzoru Google nejsou integrované v kalendáři.

Tak co, vyzkoušíte nějakou z výše zmíněných To-Do aplikací nebo už nějakou používáte?

CO ČÍST DÁL NA BLOGU?

To-Do aplikace a proč jí používat

0 0 hlasuj
Article Rating