Vlastníte předplatné HBO GO, ale nemáte ponětí o tom, na co byste se koukli? Připravil jsem pro vás 3 seriály, které by neměly uniknout nikomu. Tak se na ně pojďme společně kouknout. Pro lepší představu přidávám i trailery, tak si je nezapomeňte pustit.

His Dark Materials seriál stvořený pro milovníky kouzelného světa

Dávno je zašlá sláva Hry o trůny. BBC One se rozhodlo ve spolupráci s HBO vytvořit fantasy seriál, který převezme trůn. His Dark Materials (“Jeho temná esence”) je seriálovým zpracováním stejnojmenné knižní série od Philipha Pullmana, které najdete na HBO GO ke zhlédnutí. Setkat jste se také mohli s filmovým zpracováním prvního dílu, tedy Zlatý kompas.

Lyra se vydává na nebezpečnou výpravu. Najít svého uneseného kamaráda Rogera. Celou cestu jí dělá společnost její duše, která má formu mluvící fretky. V kapse má zlatý kompas, jenž umí odpovědět na položené otázky. Netuší však, že tahle cesta bude nejen plná nebezpečí, odhalení tajemství a nových přátelství, ale hlavně emocí, které vás nenechají chladnými.

Zpracování His Dark Materials je opravdu fascinující. Zhotovení zvířat, filmové kulisy i herecké výkony jsou něco, co vás u seriálu udrží, třebaže příběh není tak akční a plynulý. O to více vás zaujme, co je to vlastně ten Prach a co bude mít společného ten kluk z jiného světa? To zjistíte na HBO GO.

Euphoria, jaké problémy sužují dnešní teenegery?

Seriál Euphoria (“Euforie”) už svým začátkem dává najevo, že tohle nebude klasický seriál o teenegerech, ačkoliv hlavní protagonisti jsou středoškoláci. Hlavním tématem jsou drogy, sexualita, násilí a zkrátka to, co je na jednu stranu odvrácenou stranou lidských hodnot, které by se měly odrážet v naší době.

V hlavní roli je Rue, dívka vracející se z léčebny poté, co se málem předávkovala a zemřela. Jak to však bývá, závislosti se těžko odolává. Není to však jenom o Rue, ale i dalších jejích spolužácích. Co tajně dělá transdívka Jules? Jaký sexuální problém sžírá Nata? A co taková šedá myš, která objeví zvrhlost internetu? To a mnohem více nabídne Euphoria.

Seriál překvapí zejména tím, že si na nic nehraje, a proto má rating 18+. Rozhodně tak uvidíte nahotu, sexuální akty a další mládeži nepřístupné věci. Ty dodávají Euforii na věrohodnosti a lépe vykreslují postavy.

Watchmen aneb užijte si svět plný rasistů na HBO GO

Ve světě Watchmen nejsou superhrdinové vítaným zbožím. Muži zákona nosí masky, aby si je zločinci nepodali v jejich domovech. Z nebe prší olihně a někteří bílí lidé jsou rasisti. To a mnohem více poskytuje alternativní budoucnost v seriálu Watchmen, který má svou komiksovou předlohu.

HBO GO nabídne seriál, který vás rozhodně pobaví svým černým humorem, ale taktéž famózní zápletkou. Ta se rozprostírá skrze 10 dílů a vy si tak některé věci postupně začnete dávat do souvislostí, což diváka ještě více fascinuje. Kde je Dr. Manhattan, proč z nebe padají olihně, co vlastně chce Lady Trieu.

K seriálu si připočtěte super hlášky, které vás pobaví – mnohdy jsou až drsné. Superhrdiny a padouchy, obzvlášť jejich nevyumělkované kostýmy. Atmosféra alternativního prostředí, která v sobě kombinuje moderní, ale mnohdy i staromódní pojetí futurismu.

A jaké seriály budete sledovat o letních prázdninách vy?

0 0 hlasuj
Article Rating