Úspěšně je rok 2020 za námi. Rozhodně nám přinesl novou, zajímavou a pro někoho nepříjemnou zkušenost. Jak už je u mě pravidlem, tak po roce přináším krátký souhrn toho, co mi rok 2020 přinesl. Pojďme se na to společně podívat a napište mi do komentáře, jaký byl váš rok 2020.

Mé místo a roce 2020

Rok 2020 pro Mé místo znamenal strmý pokles. Popravdě si za to mohu sám, jelikož jsem moc nepsal a celkově propagace šla strmě dolů. To však neznamená, že nevyšly zajímavé příspěvky, které by měly zůstat opomenuty.

Ilustrace ženy, která rukou ukazuje na logo WordPress, kde by se chtěla stát influencerkou

Mezi klíčové články, alespoň z mého pohledu, patří: Být influncer je cool, kde shrnuji populární téma a píšu, proč se nevnímám jako “názorotvůrce“. Opomenutý by neměl zůstat ani článek: Podcasty – co to je a jak jsem s nimi začal?, v němž poukazuji, proč tento audio obsah poslouchám a proč byste mu měli dát šanci.

Nejzásadnějším článkem roku 2020 je: Jsem introvert a nemělo by to nikomu vadit, kde rozebírám tak trochu sám sebe, což není pro mou dosavadní tvorbu typické. Pokud by vás zajímalo, jak se vnímám, rozhodně neváhejte a čtěte.

Rok 2020 samozřejmě přinesl i jednu nepříjemnost. Přešel jsem na jiný vzhled, jelikož s šablonou, kterou jsem před tím používal, byly potíže.

Rok 2020 v osobním životě

Přemýšlím, co se zajímavého přihodilo. S příchodem jednoho nejmenovaného viru jsem nějak rezignoval na jakoukoliv aktivitu, a tak trochu jsem se stáhl sám do sebe.

Vyzkoušel jsem si, jaké je to fotit v baru. Trochu jsem své amatérské focení posunul o kus dál a jsem pyšný, že se mi fotky vydařily. Ono zrovna focení ve tmě není nejjednodušší, ale zkušenost se cenní.

Udělal jsem státnice. Nemám z nich radost, ale mohu přemýšlet, co bude dál (půjdu dálkově studovat)? Řešil jsem také práci a došel k závěru, že nemá smysl dělat něco, co vám nevyhovuje, protože zjistíte, že nejste dobří v tom, co děláte. Důležité je být šťastný, a to i na úkor osobního strádání.

Poznal jsem nové lidi, zatímco jiné jsem definitivně odstranil ze svého života. Občas je osvobozující dát sbohem osobám, s nimiž je obtížná komunikace, ale možná to vidí stejně, i když pak nepotěší, když vás někdo pomluví. Budiž, názor si musí udělat každý sám a každý příběh má dvě části.

3 2 hlasujte
Article Rating