top of page

Ojedinělý způsob chápání řemesla čalounictví, náročná a zastřešující profese, je spojena s inovacemi a zkušenostmi nabízenými ateliérem Blasco&Vila. Hodnoty jsou vkládány do služeb designu, stejně jako odbornost mistrů řemeslníků, jež je    zprostředkována v jejich dílech. Tento ateliér se nachází

v Moixentu ve Valencii a je obklopen klidným

a teplým prostředím plným olivovníků, vinné révy a pomerančovníků. V ateliéru se vyrábí luxusní designové kousky, které jsou určené k vybavení a dekoraci obytných a veřejných prostorů pro odpočinek a relaxaci.

Blasco&Vila vyrábí své produkty již od roku 1992. První výrobky byly vyrobeny z "ratanu", přírodního produktu, který se v této oblasti často používá a má křehký vzhled, ale vysokou odolnost. Tento ručně vyráběný výrobek, podobný proutí, byl v 90. letech velmi oblíbený. Firma se od té doby neustále vyvíjí, kombinuje zkušenosti a řemeslnou práci s novými trendy, s cílem vytvořit atraktivní a nadčasové kusy.

Blasco&Vila

Společnost Blasco&Vila je již více než tři desetiletí úzce spojena s řemeslnou výrobou, ale také s inovacemi v oblasti designu a technologií, které jsou podloženy odbornými znalostmi v oblasti tvorby prvotřídních křesel, židlí, pohovek a dalších kusů nábytku. Ty díky svému zpracování padnou do každého prostoru.

Každý z designů Blasco&Vila je originální kus navržený zkušenými designéry a vyráběný ručně mistrovskými řemeslníky, což umožňuje každému výrobku poskytnout potřebné vlastnosti, které zaručují jeho trvanlivost, pohodlí, kvalitu a funkčnost.

Produkty Blasco&Vila

bottom of page