Informace

Vítej poutníku na blogu memisto.cz (Mé místo). Na tomto místě nalezneš vše potřebné, co bys měl vědět. Nalezneš zde informace o autorovi, autorská práva a pravidla, které bys měl dodržovat a respektovat. Tak jdeme na to…

O autorovi

Zdravím, mé jméno je Martin Šlat. Po třech letech blogování na platformě Blogger jsem se rozhodl, že si založím svou doménu, na které budu vystupovat sám za sebe, nemám totiž co skrývat a nemyslím si, že mě nutně budete pronásledovat.
Mezi mé zájmy patří určitě psaní, jinak by toto místo nevzniklo. Jde o dovednost, kterou neustále vybrušuji a stále je na čem pracovat. Mým snem je stát se autorem příběhu, který zaujme širší veřejnost a uspěje. Chtěl bych zanechat stopu v našem obřím světě. Proto rád čtu – hlavně fantasy – ale v poslední době se snažím číst i jiné žánry. Zajímám se o sociál media, technologické trendy, počítačové hry, seriály a filmy, různé grafické programy atd. Mám spoustu zájmů, ale nemám tolik času, abych je mohl všechny stejnou měrou rozvíjet.
Pokud budete tento blog sledovat, určitě mě časem lépe poznáte. Mým charakteristickým rysem je: jsem kritičtější než jiní lidé a mám i svou hlášku „To se dalo čekat.”.
Kontaktovat mě můžete prostřednictvím e-mailu: info@memisto.cz

Autorská práva

  1. Na veškerý text, kromě anotací, citací a podobných textů, si vyhrazuji autorská práva. Jejich kopírování a následné šíření bez souhlasu autora je zakázáno.
  2. Dále si vyhrazuji práva na obrázky a podobné materiály, pokud u nich není uveden zdroj či není patrné, že se jedná o výtvor třetích stran, který využívám jako ilustrační a identifikační materiál.
  3. V případě stažitelného obsahu (v pdf., epub., docx. a jiných) je zakázáno jakkoliv soubor upravovat a šířit jiným způsobem než prostřednictvím těchto stránek.

Některé obrázky jsou z webových stránky: www.pixabay.com a jsou volně k použití pro osobní účely.

Pravidla

  1. Komentáře musí souviset s tématem článku, pod kterým se nachází.
  2. Vyjadřujte se slušně, nikoho neurážejte a nebuďte sprostí – chovejte se slušně.
  3. Odkazy do komentářů nepatří, pokud odkazují na něco, co nesouvisí s článkem nebo se jedná o reklamu.
  4. Respektujte názor druhých, i když s ním nemusíte souhlasit.

V případě porušení těchto pravidel bude komentář smazán.