top of page
ZENIT-Mist-o-_-Tommaso-Nani-Noa-Ikeuchi-03.jpg.webp

Paola Zani má šedesát let zkušeností v oboru jako důvěryhodný dodavatel významných designových značek. Schopnosti společnosti zpracovávat látky, zejména kůže, a velké množství zkušeností činí tuto spolčenost velmi ceněnou, dynamickou a podnětnou.

FPT-MIST-O-1-scaled.jpg.webp

Nyní Paola Zani zařadila i nový segment Ecosofia©, který nabízí výrobky vycházející

ze stále většího povědomí o úloze člověka při obnově rovnováhy životního prostředí. Společnost hodlá provádět výzkum materiálů

a výrobních postupů, které budou věnovat stále větší pozornost dopadu na životní prostředí, a pokračovat tak ve vývoji samotného pojetí výrobku a výroby.

Paola Zani

Společnost Paola Zani se zrodila z touhy založit vlastní značku, kde by mohla Paola dále experimentovat v oblasti čalouněného nábytku a pokrýt tak tržní mezeru vysoce kvalitních výrobků, kde je středobodem samotný výrobek a věhlas značky.

14_paola_zani_SDM_novita_2022-scaled.jpg.webp

Projekty, které potvrzují pečlivost a zvídavost, jež byly vždy charakteristickým znakem značky Paola Zani, odborného výrobce a synergické hnací síly tohoto nového dobrodružství. Všechny výrobky vycházející z Paola Zani a jsou 100% Made in Italy a ještě více Made in Brianza.

GALEATA-Maddalena-Casadei-01.jpg.webp

Produkty Paola Zani

bottom of page