top of page

Boho Chic Designs: "Vytvoření zenu v každém domově"

V rychlém světě, ve kterém žijeme, je stále důležitější najít v našich domovech klid a rovnováhu. Jedním z designových stylů, který si získal oblibu pro svou uklidňující a eklektickou atmosféru, je Boho Chic. Design Boho Chic, jehož kořeny tkví ve svobodomyslné a přírodou inspirované estetice, dokáže proměnit jakýkoli prostor ve svatyni klidu. Nyní prozkoumáme podstatu designů Boho Chic a způsob, jakým mohou ve vašem domově vytvořit zenovou atmosféru.


Přírodní prvky:


V designu Boho Chic se využívají přírodní prvky, které vytvářejí spojení se zemí

a vnášejí do prostoru klidnou atmosféru. Zařaďte do svého nábytku organické materiály, jako je juta, ratan a bambus, spolu se zemitými tóny a texturami. Rozhodněte se pro dřevěné kousky nebo pokojové rostliny, abyste přenesli venkovní prostředí dovnitř a podpořili pocit klidu.Vrstvy, textury a vzory:


Boho Chic design se vyžívá v umění vrstvení textur a vzorů. Zařaďte koberce, přehozy a kombinované polštáře, které dodají vašemu prostoru hloubku a pohodlí. Experimentujte s různými textiliemi, vyšívanými látkami a tapetami. Tím vytvoříte vizuálně stimulující prostředí, které podporuje relaxaci.


Zemitá paleta barev:


Klíčovým aspektem pro vytvoření zenové atmosféry ve vašem domově je výběr barev. Boho Chic návrhy se obvykle vyznačují zemitou barevnou paletou, která zahrnuje tlumené neutrální barvy, teplé zemité tóny a odstíny inspirované přírodou. Zvažte odstíny béžové, hnědé, olivově zelené a terakotové, které navozují pocit klidu.


Promyšlené plánování prostoru:


Pro dosažení zenového prostředí je nezbytné vytvořit promyšlený plán prostoru, který umožňuje plynulost a otevřenost. Rozhodněte se pro minimalistické uspořádání nábytku, které podporuje pohyb a vyhýbá se nepořádku.
Díky harmonickému spojení přírodních prvků, bohatých textur a promyšlenému plánování prostoru dokáže styl Boho Chic vytvořit v každém domově atmosféru podobnou zenu. Přijetím této volnomyšlenkářské estetiky můžete svůj prostor proměnit ve svatyni klidu, kde převládá relaxace a pohoda. Probuďte v sobě tedy bohémského ducha a nechte svůj domov prostoupit klidnými vibracemi designu Boho Chic.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page