top of page

Společnost Kaissu se narodila v Estonsku, v zemi dlouhých a temných nocí, v objetí panenských lesů a mrazivých větrů. Vychází z divočiny a inspiruje se její jedinečnou krásou.Čistá a svěží. Moderní, a přesto si vážící tradic. 

img2018779368.jpg

Z ateliéru Blasco&Vila, který se nachází v Moixentu ve Valencii, odchází vysoce kvalitní, luxusní designové kousky k vybavení a dekoraci obytných a veřejných prostor určených k odpočinku a lenošení.

Značka Colico pochází z Itálie, kde její kořeny sahají až do roku 1920, do města Brianze. Do každého vyrobeného kousku dávají kousek svého života, energie a své vášně.

Byť vyrábějí nábytek, není 366 Concept obyčejným výrobcem nábytku. Tato firma představuje designovou značku, které do všeho, co dělá, vkládá kreativitu a duši. Jako značka šíří tradici a krásu polského designu. 

Artu je značka nábytku z Polska, která se zaměřuje na balanc mezi designem, ergonomií a funkčností. Jejich produkty jsou nadčasové a lze s nimi doplnit jakýkoliv prostor. Obecným konceptem Artu je vytvořit moderní a jedinečný nábytek pro segment HoReCa a kanceláře.

Společnost Paola Zani se zrodila z touhy založit vlastní značku, kde by mohla Paola dále experimentovat v oblasti čalouněného nábytku a pokrýt tak tržní mezeru vysoce kvalitních výrobků, kde je středobodem samotný výrobek a věhlas značky.

bottom of page